Skandal manzaralara inceleme başlatıldı

Skandal manzaralara inceleme başlatıldı

Toplumsal medyada paylaşılan TikTok görüntüsünde bir döner işletmesi çalışanlarının maske takmadığı ve dönerleri adeta ağızlarına götürerek klip çektikleri görüldü. Toplumsal medya hesabı görüntüyü, “Bir hazır döner işletmesinde çekilmiş bu görüntü; besin güvenliği konusunda Tiktok’un ehemmiyetini bir defa daha ortaya koyuyor. Görüntüde dönerlerin paketlere dolum yapıldığı süreçte yaşananlar görünüyor” bildirisiyle paylaştı.

Soruşturma başlatıldı

Kırklareli Tarım ve Orman Vilayet Müdürlüğü, kelam konusu Pınarhisar ilçesindeki et entegre tesisinde hazır döner paketleyen iki çalışanın maske kullanmadan etlerle oynayarak çektiği görüntüyle ilgili inceleme başlatarak hata duyurusunda bulunulacakları açıklandı.

Vilayet Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Aksoy yönetiminde besin denetim ve polis gruplarınca işletmede kontrol yapıldı. Gruplar farkı ünitelerdeki besin eserlerinden numune aldı ve kontrolle ilgili tutanak düzenlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell lidyabet giriş slot bar grandpashabet giriş fair bahis canlı okey oyna