Ödül vermek için hekimden para istediler

Ödül vermek için hekimden para istediler

Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Müge Özcan toplumsal medya hesabından yaptığı açıklama ile bir kanalda yer alan sağlık programına katılması için kendisinden para istendiği öteki bir kanaldan ise kendisine ödül verilmesi için para istendiğini lisana getirdi.

Prof. Özcan, şu sözleri kullandı:

“Bir TV kanalından aradılar. Bana ödül vermek istiyorlarmış. Ödül merasimi toplumsal medya, TV kanalları ve basında yer alacakmış. Yalnız mükafatı almak için 6500 TL vermem gerekiyormuş! Öteki bir TV kanalı aradı, ‘sağlık programına konuk olun’ deyip para istedi. Kesim olmuş bu iş!

Kanalların ismini soran çok. Söylemem. Tahminen para vermeden ekrana çıkan, ödül alan meslektaşlarım vardır. Hepsini töhmet altında bırakmış olurum. Bana yakışmaz…”

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, televizyonlarda sağlık ve hayat programlarına konuk olan hekimlerden fiyat alındığını yazmış ve fiyat tarifesini paylaşmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell lidyabet giriş slot bar grandpashabet giriş fair bahis canlı okey oyna