Metrobüs sınırlarında değişiklik: Salı günü başlıyor

Metrobüs sınırlarında değişiklik: Salı günü başlıyor

İstanbul’da en sık kullanılan ulaşım araçlarından metrobüste yeni periyot başlıyor. 44 istasyonlu metrobüs sınırının seferlerinde ve otobüslerin tabelalarında, güncelleme yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) bağlı kuruluşlarından İETT Genel Müdürlüğü, yolculara daha konforlu bir hizmet sunmak hedefiyle çizgideki aktarmaları azaltmaya yönelik bir çalışma da yürüttü.

Yapılan yeni sefer planlaması sayesinde günlük kat edilen uzaklık 18 bin kilometre artırıldı. Aktarma noktalarında sınır numaralarından kaynaklı karışıklığı önlemek ve işleyişi hızlandırmak için tabelalarda da güncelleme yapılması kararı alındı.

Metrobüs çizgisini kullanan yolcuların en çok tercih ettiği 34AS ve 34BZ kodları artık tarihe karışıyor. Tabelalarda 34AS, 34G, 34Z, 34BZ üzere kodlar yerine Metrobüs aracı hangi istasyona karar gidecekse o istasyonun ismi yazılacak.

Yani; Beylikdüzü, Avcılar, Cevizlibağ, Bayrampaşa, Zincirlikuyu ve Söğütlüçeşme yazıları, metrobüs otobüslerinin tabelalarında yerini alacak. Uygulama, 26 Ocak Salı günü başlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell lidyabet giriş slot bar grandpashabet giriş fair bahis canlı okey oyna